Zamknięcie kempingu: 27 września (czwartek). Dziękujemy i zapraszamy w maju 2019 r.


CENNIK / ZALETY / ATRAKCJE / GALERIA / DOJAZD / KONTAKT

Kemping - Pole namiotowe Kotarz
Brenna, ul. Sportowa 6

NAJCZĘSTSZE PYTANIA


Masz do nas pytanie? Chętnie odpowiemy, sprawdź jednak czy odpowiedzi nie ma już na liście poniżej.

Jeśli chcesz zapytać o coś innego, telefony do nas znajdziesz TUTAJ

Czy trzeba rezerwować miejsca?

Ze względu na specyfikę pobytów na kempingu nie dokonujemy rezerwacji miejsc. Przy dobrej pogodzie w popularnych terminach (weekendy lipiec-sierpień, długie weekendy) może zdarzyć się, że zabraknie nam miejsca by pomieścić wszystkich Gości. Nie chcemy przeludniać kempingu w trosce o udany wypoczynek Gości. Przy dłuższych pobytach, jeśli to możliwe zalecamy przyjazd w innych terminach niż piątkowe i sobotnie popołudnie.

Od kiedy / do kiedy czynny jest kemping?

Zaczynamy na Majówkę, kończymy z końcem września.

Jak do Was dojechać?

Zapraszamy do działu DOJAZD, w którym dokładnie opisaliśmy trasę.

Chcemy przyjechać w kilka namiotów jako grupa młodzieży.

Warunkiem pobytu na kempingu jest uszanowanie zasad na nim panujących i nie zakłócanie wypoczynku pozostałych Gości. Jeśli ktoś planuje pobyt typowo imprezowy to proponujemy poszukać innego miejsca.Od grup młodzieży, których nie znamy, pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 50 zł / os. Jest ona zwracana po pobycie w przypadku gdy nie nastąpi zakłócanie porządku. W przeciwnym wypadku grupa zostaje wyproszona bez prawa zwrotu kaucji.

W jakich godzinach można przyjechać?

Przyjmowanie Gości odbywa się w godzinach od 9:00 do 20:00.

Czy można ze sobą zabrać zwierzęta?

Warunkiem pobytu zwierzaka na naszym polu namiotowym jest właściwe zachowanie względem innych Gości. Psy przez cały pobyt muszą być na smyczy i nie mogą biegać poza terenem zajmowanym przez właściciela zwierzaka.

Jak długi przedłużacz zabrać?

Na terenie campingu znajdują się równomiernie rozmieszczone punkty przyłączenia do energii elektrycznej. W zależości od wybranego przez Gościa miejsca może wystarczyć 3 metry, może się przydać i 20 metrów. Generalnie im dłuższy przedłużacz tym lepiej. Przedłużacz musi być z uziemieniem, najlepiej unikać łączenia przedłużaczy, jest to kłopotliwe przy deszczu.

Czy macie domki letniskowe / przyczepy na wynajem?

Nie dysponujemy własną bazą noclegową, wszystkie przyczepy są własnością prywatną.

Czy kemping jest strzeżony?

Kemping jest ogrodzony i oświetlony, w godzinach przyjmowania Gości (9:00 - 20:00) obsługa znajduje się na kempingu, poza tymi godzinami jesteśmy pod telefonem. Staramy się unikać przyjmowania grup nastawionych na głośny pobyt, więc nie mamy problemów z zakłócaniem ciszy nocnej.

Czy macie Wi-Fi?

Na sugestie wielu naszych stałych Gości zrezygnowaliśmy z ogólnodostępnego Wi-Fi. Dzięki temu dzieci więcej czasu spędzają z rówieśnikami i zawierają nowe znajomości na kempingu.

Czy samochód może stać przy namiocie / przyczepie?

Tak, samochód jest stawiany przy miejscu pobytu Gości.

Czy macie ogólnodostępną kuchnię?

Nie mamy ogólnodostępnej infrastruktury gastronomicznej. W odległości do 200 metrów znajduje się karczma regionalna - Kozia Zagroda, stoiska małej gastronomii oraz 2 dobre restauracje.

Czy można rozpalać ognisko / grilla?

Zezwalamy na rozpalanie ogniska jedynie w zadaszonej wiacie. Grillować można na swoim stanowisku, udostępniamy Gościom podstawki zapobiegające wypalaniu trawy pod grillem.

Czy za ustawienie namiotu płaci się za każdy dzień?

Wszystkie pozycje podane w naszym CENNIKU dotyczą jednej doby. Należy więc dodać opłatę za osoby, za przyczępę / namiot, ewentualnie za parking i energię elektryczną i przemnożyć przez ilość noclegów.

Czy kemping jest ogrodzony / oświetlony?

Tak, kemping jest ogrodzony oraz oświetlony.

Czy ciepła woda jest non-stop?

Ciepłą wodę podgrzewamy w boilerach elektrycznych. Przy dużej ilości Gości, w popularnych godzinach zdarzają się problemy z dostępnością ciepłej wody dla wszystkich. Zależne jest to również od rozsądnego korzystania z ciepłej wody przez samych Gości. Dopływ ciepłej wody w godzinach 6:00 - 23:00.

Czy na terenie kempingu są jakieś atrakcje dla dzieci?

Na terenie ośrodka znajdują się 2 huśtawki i stół do ping-ponga. W odległości do 300 m od nas: wesołe miasteczko (płatne), pole do minigolfa, plac zabaw, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, park linowy (płatny), brodzik dla dzieci (płatny).


TELEFONY KONTAKTOWE:

Łukasz Holeksa: tel. 889 745 926