CENNIK / ZALETY / ATRAKCJE / GALERIA / DOJAZD / KONTAKT

SEZON 2020 ZAKOŃCZONY


Kemping - Pole namiotowe Kotarz
Brenna, ul. Sportowa 6

NAJCZĘSTSZE PYTANIA


Masz do nas pytanie? Chętnie odpowiemy, sprawdź jednak czy odpowiedzi nie ma już na liście poniżej.

Jeśli chcesz zapytać o coś innego, telefony do nas znajdziesz TUTAJ

Czy trzeba rezerwować miejsca?

Wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu przyjazdu jest koniecznym wymogiem przyjęcia Gościa na kemping. Goście, którzy nie uzgodnią przyjazdu wcześniej drogą telefoniczną nie zostaną przyjęci na kemping.

Od kiedy / do kiedy czynny jest kemping?

Aktualnie kemping jest nieczynny, otwarty zostanie nie wcześniej niż 1 czerwca. O dokładnym terminie otwarcia poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jak do Was dojechać?

Zapraszamy do działu DOJAZD, w którym dokładnie opisaliśmy trasę.

Chcemy przyjechać w kilka namiotów jako grupa młodzieży.

Niestety nie ma możliwości przyjazdu jako grupa znajomych.

W jakich godzinach można przyjechać?

Przyjmowanie Gości odbywa się w godzinach od 9:00 do 20:00.

Czy można ze sobą zabrać zwierzęta?

Warunkiem pobytu zwierzaka na naszym polu namiotowym jest właściwe zachowanie względem innych Gości. Psy przez cały pobyt muszą być na smyczy i nie mogą biegać poza terenem zajmowanym przez właściciela zwierzaka.

Jak długi przedłużacz zabrać?

Na terenie campingu znajdują się równomiernie rozmieszczone punkty przyłączenia do energii elektrycznej. W zależości od wybranego przez Gościa miejsca może wystarczyć 3 metry, może się przydać i 20 metrów. Generalnie im dłuższy przedłużacz tym lepiej. Przedłużacz musi być z uziemieniem, najlepiej unikać łączenia przedłużaczy, jest to kłopotliwe przy deszczu.

Czy macie domki letniskowe / przyczepy na wynajem?

Nie dysponujemy własną bazą noclegową, wszystkie przyczepy są własnością prywatną.

Czy kemping jest strzeżony?

Kemping jest ogrodzony i oświetlony, w godzinach przyjmowania Gości (9:00 - 20:00) obsługa znajduje się na kempingu, poza tymi godzinami jesteśmy pod telefonem. Staramy się unikać przyjmowania grup nastawionych na głośny pobyt, więc nie mamy problemów z zakłócaniem ciszy nocnej.

Czy macie Wi-Fi?

Na sugestie wielu naszych stałych Gości zrezygnowaliśmy z ogólnodostępnego Wi-Fi. Dzięki temu dzieci więcej czasu spędzają z rówieśnikami i zawierają nowe znajomości na kempingu.

Czy samochód może stać przy namiocie / przyczepie?

Tak, samochód jest stawiany przy miejscu pobytu Gości.

Czy macie ogólnodostępną kuchnię?

Nie mamy ogólnodostępnej infrastruktury gastronomicznej. W odległości do 200 metrów znajduje się karczma regionalna - Kozia Zagroda, stoiska małej gastronomii oraz 2 dobre restauracje.

Czy można rozpalać ognisko / grilla?

Ze względu na suszę i ogólne wymogi przeciwpożarowe rozpalanie ognisk nie jest możliwe. Dozwolony są grille z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Czy za ustawienie namiotu płaci się za każdy dzień?

Wszystkie pozycje podane w naszym CENNIKU dotyczą jednej doby. Należy więc dodać opłatę za osoby, za przyczępę / namiot, ewentualnie za parking i energię elektryczną i przemnożyć przez ilość noclegów.

Czy kemping jest ogrodzony / oświetlony?

Tak, kemping jest ogrodzony oraz oświetlony.

Czy ciepła woda jest non-stop?

Ciepłą wodę podgrzewamy w boilerach elektrycznych. Przy dużej ilości Gości, w popularnych godzinach zdarzają się problemy z dostępnością ciepłej wody dla wszystkich. Zależne jest to również od rozsądnego korzystania z ciepłej wody przez samych Gości. Dopływ ciepłej wody w godzinach 6:00 - 23:00.

Czy na terenie kempingu są jakieś atrakcje dla dzieci?

Na terenie ośrodka znajdują się 2 huśtawki i stół do ping-ponga. W odległości do 300 m od nas: wesołe miasteczko (płatne), pole do minigolfa, plac zabaw, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, park linowy (płatny), brodzik dla dzieci (płatny). Ze względu na epidemię atrakcje te są aktualnie niedostępne.


TELEFONY KONTAKTOWE:

Łukasz Holeksa: tel. 889 745 926