CENNIK / ZALETY / ATRAKCJE / GALERIA / DOJAZD / KONTAKT


Kemping - Pole namiotowe Kotarz
Brenna, ul. Sportowa 11

NAJCZĘSTSZE PYTANIA


Masz do nas pytanie? Chętnie odpowiemy, sprawdź jednak czy odpowiedzi nie ma już na liście poniżej.

Jeśli chcesz zapytać o coś innego, telefony do nas znajdziesz TUTAJ

Czy trzeba rezerwować miejsca?

Ze względu na dużą ilość zapytań nie jesteśmy w stanie prowadzić rezerwacji krótkoterminowych (pobyt poniżej tygodnia). Chętnie udzielamy informacji na temat aktualnego obłożenia w danym terminie. Najczęściej problemy z wolnymi miejscami pojawiają się jeśli Goście planują swój przyjazd w piątek lub sobotę.

Od kiedy / do kiedy czynny jest kemping?

Standardowo kemping czynny jest od początku maja do końca września, w przypadku zmian w terminie otwarcia lub zamknięcia informujemy o tym na stronie.

Jak do Was dojechać?

Zapraszamy do działu DOJAZD, w którym dokładnie opisaliśmy trasę. W samej Brennej można wybrać 2 drogi do nas prowadzące.

Chcemy przyjechać w kilka namiotów jako grupa młodzieży lub w kilka załóg.

Ze względu na chęć zapewnienia jak największego spokoju podczas wypoczynku Gości na kempingu nastawiamy się na przyjmowanie pojedyńczych załóg. Jeśli jednak jako grupa planują Państwo spokojny pobyt to zapraszamy do kontaktu.

W jakich godzinach można przyjechać?

Przyjmowanie Gości odbywa się w godzinach od 9:00 do 20:00.

Czy można ze sobą zabrać zwierzęta?

Warunkiem pobytu zwierzaka na naszym polu namiotowym jest właściwe zachowanie względem innych Gości. Psy przez cały pobyt muszą być na smyczy i nie mogą biegać poza terenem zajmowanym przez właściciela zwierzaka. Jako jeden z nielicznych obiektów nie pobieramy opłat za zwierzęta, chcemy jednak zaznaczyć, że przestrzeganie powyższych zasad jest naszym warunkiem pobytu na obiekcie.

Czy można płacić kartą?

Niestety nie obsługujemy płatności kartą.

Jak długi przedłużacz zabrać?

Na terenie campingu znajdują się równomiernie rozmieszczone punkty przyłączenia do energii elektrycznej. W zależości od wybranego przez Gościa miejsca może wystarczyć 3 metry, może się przydać i 20 metrów. Generalnie im dłuższy przedłużacz tym lepiej. Przedłużacz musi być z uziemieniem, najlepiej unikać łączenia przedłużaczy, jest to kłopotliwe przy deszczu.

Czy macie domki letniskowe / przyczepy na wynajem?

Nie dysponujemy własną bazą noclegową, wszystkie przyczepy są własnością prywatną.

Czy kemping jest strzeżony?

Kemping jest ogrodzony i oświetlony, w godzinach przyjmowania Gości (9:00 - 20:00) obsługa znajduje się na kempingu, poza tymi godzinami jesteśmy pod telefonem. Staramy się unikać przyjmowania grup nastawionych na głośny pobyt, więc nie mamy problemów z zakłócaniem ciszy nocnej.

Czy macie Wi-Fi?

Niestety na ten moment nie mamy możliwości technicznej podłączenia się do sieci światłowodowej, bez której ogólnodostępna sieć WiFi nie będzie miała zadawalających parametrów.

Czy samochód może stać przy namiocie / przyczepie?

Tak, samochód jest stawiany przy miejscu pobytu Gości.

Czy macie ogólnodostępną kuchnię?

Nie mamy ogólnodostępnej infrastruktury gastronomicznej. W odległości do 200 metrów znajduje się natomiast karczma regionalna - Kozia Zagroda, stoiska małej gastronomii oraz 2 dobre restauracje.

Czy można rozpalać ognisko / grilla?

Ze względu na suszę i ogólne wymogi przeciwpożarowe rozpalanie ognisk nie jest możliwe. Dozwolone są grille z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa oraz uszanowaniem Gości na sąsiednich stanowiskach, tak by dym z grilla nie przeszkadzał sąsiadom. Sugerujemy używanie rozpałek nie wydzielających nieprzyjemnego zapachu.

Czy za ustawienie namiotu płaci się za każdy dzień?

Wszystkie pozycje podane w naszym CENNIKU dotyczą jednej doby. Należy więc dodać opłatę za osoby, za przyczępę / namiot, ewentualnie za parking i energię elektryczną i przemnożyć przez ilość noclegów.

Czy kemping jest ogrodzony / oświetlony?

Tak, kemping jest ogrodzony oraz oświetlony.

Czy ciepła woda jest non-stop?

Ciepłą wodę podgrzewamy w boilerach elektrycznych przez całą dobę. Przy dużej ilości Gości, w popularnych godzinach zdarzają się problemy z dostępnością ciepłej wody dla wszystkich. Zależne jest to również od rozsądnego korzystania z ciepłej wody przez samych Gości.

Czy na terenie kempingu są jakieś atrakcje dla dzieci?

Na terenie ośrodka znajdują się 2 huśtawki i stół do ping-ponga. W odległości do 300 m od nas: wesołe miasteczko (płatne), pole do minigolfa, plac zabaw, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, brodzik dla dzieci (płatny). Ze względu na epidemię atrakcje te są aktualnie niedostępne. Najczęściej dzieci bawią się w grupach ze swoimi rówieśnikami.


TELEFONY KONTAKTOWE:

Łukasz Holeksa: tel. 889 745 926